Lietuvos Caritas: Savanoriams – padėkos renginys
 
 Lietuvoje vis garsiau kalbama apie savanorystės naudą visuomenei, tačiau neretai pamirštama deramai atsidėkoti žmonėms, savo laiką ir jėgas skiriantiems pagalbai silpnesniesiems. Spalio 10 d., ketvirtadienį, nuo 10.30 val. „Lietuvos Carito“ projekto „Kalinių globa ir reintegracija“ darbuotojai visus savanorius, krikščioniškų bažnyčių narius, besirūpinančius teistais asmenimis ir visus kitus besidominčius šia veikla kviečia į praktinę konferenciją „Mylėk savo artimą“, kuri vyks Kaune, Papilio g. 5 (šalia arkivyskupijos).

Konferencijos metu planuojama aptarti savanoriškame darbe su esamais ir buvusiais nuteistaisiais iškylančius klausimus. Bus skaitomi pranešimai apie evangelizaciją, adaptaciją, reabilitaciją, integraciją, taip pat apie „Lietuvos Carito“ projekto „Kalinių globa ir reintegracija“ darbuotojų įkalinimo įstaigose vedamus „Alfa“ kursus. Kiekvieną pranešimą lydės liudijimas, kuris dar labiau pabrėš savanoriško darbo naudą kalėjimuose ir pataisos namuose. Vėliau numatytas darbas grupelėse.

Oficialiajai daliai pasibaigus, planuojamas Padėkos koncertas savanoriams, kurį ves žinoma aktorė Eglė Jackaitė. Savanoriams pasirodys dainuojamosios poezijos atlikėjai Algirdas Lipskas bei Jūratė Dailydėnienė, koncertuos garsi dainininkė Aistė Pilvelytė.

Apie dalyvavimą renginyje organizatorius būtina informuoti telefonu 8 606 13746.

„Caritas“ Lietuvoje – Romos katalikų bažnyčios Caritas organizacijų tinklas, siekiantis socialinio teisingumo visuomenėje bei teikiantis įvairią socialinę pagalbą Lietuvoje. Praėjusiais metais pagalba buvo suteikta 335 tūkstančių Lietuvos gyventojų. Nuo 1989 metų atkūrusi savo veiklą, organizacija vienija 300 profesionalių darbuotojų ir apie 2500 savanorių visoje šalyje ir yra didžiausias Lietuvos valstybės socialinės pagalbos partneris.

Lietuvos Carito informacija
 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt