Žurnalo „Naujasis Židinys-Aidai“ tekstų archyvas – naujoje interneto svetainėje www.nzidinys.lt
 
 

Per daugiau nei dvidešimt leidybos metų mažiausiai vieną ilgą knygų lentyną užpildęs krikščioniškosios kultūros žurnalas „Naujasis Židinys-Aidai“ nuo šiol turi savo vietą ir virtualiojoje erdvėje. 2013 m. sausį veiklą pradeda interneto svetainė www.nzidinys.lt, kurioje skaitytojai ras visą nuo 1991 m. suskaitmenintą žurnalo archyvą.

Tinklalapio lankytojai galės įsitikinti, kad prieš dvidešimt, penkiolika ar dešimt metų publikuoti straipsniai religijos, literatūros, filosofijos, istorijos, meno ir kitomis temomis išlieka aktualūs, siūlytos drąsios idėjos ir interpretacijos neatšipo, o intelektualinė drąsa stebina ir dabar.

Per du dešimtmečius „Naujojo Židinio-Aidų“ autoriais tapo ir tekstų lobyną pildė religijotyrininkas Gintaras Beresnevičius, dailėtyrininkė Marija Matušakaitė, poetas Jonas Juškaitis, filosofas Tomas Sodeika, kunigas Julius Sasnauskas, dailėtyrininkė Irena Vaišvilaitė, istorikas Alfredas Bumblauskas, filosofas Vytautas Ališauskas, poetas ir vertėjas Antanas Gailius ir daugybė kitų pačių garsiausių šalies mokslininkų, rašytojų, menininkų, kultūros stebėtojų ir kritikų, krikščioniškosios tradicijos puoselėtojų.

Susirasti rūpimą žurnalo numerį ar straipsnį skaitytojai galės pagal išleidimo metus, tematinę skiltį ar raktinį žodį. Archyvą nuolat pildys išleisti naujausi žurnalų „Naujasis Židinys-Aidai“ ir „Knygų aidai“ numeriai.

Svetainė www.nzidinys.lt skaitytojams pasiūlys ne tik skaitmeninį žurnalo archyvą, bet ir aplink žurnalą verdančio gyvenimo aktualijas keturiose rubrikose: „Šiandiena“, „Atmintis“, „Kultūros ratas“, „Akademija“.

„Naujojo Židinio-Aidų“ redakcija

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt