Akcija „Stipri šeima – stipri Lietuva!“ Vilniuje
 
 Gegužės 15 d., antradienį, minint Tarptautinę šeimos dieną bei artėjant balsavimui LR Seime dėl Konstitucijos 38-ojo straipsnio papildymo, Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija (NŠTA) surengė akciją „Stipri šeima – stipri Lietuva!“, kurios metu pakvietė savo narius Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo rūmų išreikšti savo paramą šeimos ir santuokos vertybių puoselėjimui.

Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva minint Tarptautinę šeimos dieną siekiama atkreipti pasaulio bendruomenės dėmesį į nepamainomą šeimos vaidmenį žmonijos istorijai, šiandienai ir ateičiai, nes tik šeimos dėka žmonija turi šansą išlikti, o stipri ir laiminga šeima – tai stiprios ir laimingos žmonių bendrijos garantas! Tačiau sykiu šią dieną neužsimerkiama akivaizdai daugybės problemų, kurios iškyla šeimose bei šeimoms, ir siekiama nepaisant visų sunkumų puoselėti šeimos vertybes.
Pasak Tomo Šalkausko, NŠTA tarybos pirmininko, šeima – tai pradžių pradžia kiekvienam žmogui, nes čia perteikiamos ir ugdomos svarbiausios dvasinės ir kultūrinės vertybės, čia ateities kartai perduodamas žinių troškimas, čia ugdoma meilė, pagarba ir atsakomybė savo artimui, tėvynei ir valstybei. Daugeliui žmonių šeima yra tikrojo saugumo ir laimės vieta. Todėl nepaisant greitų socialinių pokyčių, šeima – tai kiekvienos visuomenės stabilumo pamatas.

Dar šioje pavasario sesijoje Seime planuojamas pirmasis balsavimas dėl LR Konstitucijos 38-ojo straipsnio pakeitimo, idant Konstitucijoje būtų įtvirtinta aiški nuostata, jog šeima sukuriama santuokos pagrindu bei kyla iš motinystės ir tėvystės ryšių. Todėl Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija su viltimi ir džiaugsmu kviečia Seimo narius drąsiai balsuoti už stiprią šeimą ir saugią Lietuvos ateitį!

Asociacija ta pačia proga sveikina visas Lietuvos šeimas ir kviečia jas neišsigąsti visų šeimas užklumpančių problemų, bet jas nugalėti gerumu, o tuomet tapti dar stipresne bei laimingesne šeima, ir šitaip stiprinti savo Tėvynę bei valstybę.

Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija

Daugiau akcijos akimirkų galite rasti:
http://www.nsta.lt/index.php/naujien/48-akcija-stipri-seima-stipri-lietuva
 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt