Pasirodė naujas mėnesinis katalikiškas leidinys „Magnificat“‘ kasdienei maldai
 
 

2010 m. vasario 11 d., Vilnius

NAUJAS KATALIKIŠKAS LEIDINYS ,,MAGNIFICAT‘‘ KASDIENEI MALDAI

Kelioms religinėms bendruomenėms ir grupei pasauliečių sutelkus jėgas 2010 m. vasario mėnesį Lietuvoje pasirodė pirmasis kišeninio formato maldynas, skirtas kasdienei maldai – MAGNIFICAT. Toks leidinys nuo šiol išeis kiekvieną mėnesį.

„Magnificat“ – nedidelė mėnesiui laiko skirta knygelė, kurią patogu nešiotis su savimi ir kurioje yra viskas, ko reikia krikščioniui, norinčiam kiekvieną dieną gyventi su Bažnyčios liturgijoje siūlomu Dievo žodžiu. Knygelėje kiekvienai dienai skirti šv. Mišių tekstai pateikti su Bažnyčios Tėvų ar šiuolaikinių mąstytojų meditacijomis, o sekmadieniais – su Lietuvos kunigų homilijomis. Taip pat siūloma rytmetinė ir vakarinė malda su psalmėmis ir maldavimais. Leidinyje pateikiama minčių, kaip atnaujinti savo maldą: siūlomi įvairūs stalo laiminimo būdai, Šventojo Tėvo intencijos konkrečiam liturginiam laikui, pasakojimai apie šventuosius, Rožinio maldos slėpiniai kiekvienai dienai, novenos ir kt.

Vienas iš šio leidinio iniciatorių, Tiberiados bendruomenės brolis Michel de Meulenaer teigia: „Prancūzijoje tokio tipo maldynas leidžiamas jau 20 metų. O idėja pradėti leisti „Magnificat“ Lietuvoje gimė tada, kai keliaudami į misijas Latvijoje ten išvydome panašaus tipo leidinį ,,Mieram Tuvu“. Bendraudami su Latvijos jaunimu įsitikinome, kad dvasine prasme tai labai naudingas įrankis! Rekomenduoju kiekvienam tikinčiajam priimti kasdien mums skirtą Dievo žodį, jį medituoti, juo gyventi.“
„Magnificat“ bus platinamas parapijose, bendruomenėse, maldos grupėse, krikščioniškuose knygynuose. Interneto svetainėje www.magnificat.lt rasite informacijos apie tai, kaip galite užsiprenumeruoti leidinį kiekvienam mėnesiui arba gauti nemokamų egzempliorių savo bendruomenių renginiams. Prenumeruoti leidinį galima ir Lietuvos pašte.

„Magnificat“ knygelės atsiradimą iniciavo Tiberiados bendruomenė kartu su Lietuvos jėzuitais ir Palendrių benediktinais.


Apie Tiberiados bendruomenę

Tiberiados bendruomenę 1979 m. Belgijoje įkūrė brolis Markas. Lietuvoje Tiberiados broliai pradėjo kurtis 1993 m. – Baltriškių kaime, Zarasų rajone. Iš maldos bei broliškos bendrystės gyvenimo stengiamasi eiti į misijas, daugiausia dėmesio skiriama jaunimui ir šeimoms. Bendruomenė siekia padėti žmonėms atrasti ir gilinti tikėjimą.


Daugiau informacijos:
Jūratė Zubavičiūtė,
platinimo koordinatorė
Tel. 8 670 87046
El. paštas:
platinimas@magnificat.lt  
Interneto svetainė:
www.magnificat.lt  

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt