Lietuvos jaunimo dienos 2010 jau turi temą
 
 

Po kelių mėnesių svarstymo išrinkta Lietuvos jaunimo dienų 2010 tema.

LVK jaunimo pastoracijos taryba prašė pagalbos jaunų žmonių, renkant tinkamiausią, aktualiausią temą iš šešerių pasiūlytų. Balsavime dalyvavo virš 400 žmonių. Daugiausiai palaikymo sulaukė temos „Kelkis ir eik“ – 118 balsų ir „Tiesa padarys jus laisvus“ - 93 balsai. Po ilgų diskusijų ir gilesnių temų nagrinėjimų, pasirinkta „Kelkis ir eik“ (pgl. Paralyžuotojo išgydymas Mk 2,1–12).

Šioje Evangelijos ištraukoje mūsų dėmesys krypsta į bendruomeninį aspektą: keturi vyrai viską daro – net išardo stogą, kad savo draugą atneštų prie Jėzaus. Greičiausiai, čia kalbama apie jaunus žmones, nes reikia jėgos, fantazijos, drąsos ir ypatingo entuziazmo tam, kad išardytum stogą, po kuriuo susirinkę žmonės.

LJD 2010 svarbią vietą užims bendruomenės: pasiruošimo programoje bei LJD metu prisistatys ir liudys apie tikėjimo dalinimąsi su kitais, tarnystę bei bendruomeninį gyvenimą.

Šiandien, kai daugumas jaunų žmonių jaučiasi vieniši, labai svarbu padėti jiems atrasti Gyvąją Bažnyčią per bendruomenių įvarumą, grožį ir skirtingas dovanas. Todėl trokštame, jog kuo daugiau bendruomenių įsijungtų ir jaunimo dienos taptų visos Bažnyčios įvykiu.

Netrukus bus paskelbti konkursai LJD 2010 logotipui bei himnui sukurti. Labai kviečiame visus kuriančius žmones atsiliepti į šį kvietimą.

LVK jaunimo pastoracijos taryba

Kontaktams: lvk_jpt@yahoo.com
Margarita Vyskupaitienė +370 601 14759

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt