Paskelbta katalikų interneto svetainė apie misijas lietuvių kalba
 
 

Sparčiai artėja 2019 m. spalis, popiežiaus Pranciškaus paskelbtas Ypatinguoju misijų mėnesiu. Popiežius trokšta, kad tai taptų proga pagyvinti viso pasaulio Katalikų Bažnyčios misionierišką ir evangelizacinę dvasią.

Ruošdamasi šiam įvykiui, Lietuvos nacionalinė misijų tarnyba, bendradarbiaudama su Kauno arkivyskupija, redemptoristais ir Katalikų interneto tarnyba, sukūrė interneto svetainę misijos.katalikai.lt, kurioje galime rasti įvairios medžiagos, padėsiančios pasiruošti Ypatingajam misijų mėnesiui. Ši svetainė bus nuolat papildoma nauja medžiaga. Jau dabar joje rasite liudijimų apie svarbius Bažnyčios misionierius, misionieriškų filmų lietuvių kalba, taip pat oficialų Ypatingojo misijų mėnesio video pristatymą, paruoštą Šventojo Sosto. Lietuvos nacionalinės misijų tarnybos direktorius kun. Alessandro Barelli SDB sakė tikįs, jog ši svetainė bus naudinga visiems, kurie ne tik spalio mėnesį, bet ir apskritai nori pagilinti žinias apie Katalikų Bažnyčios misijas ir misijų dvasingumą.

Katalikų Bažnyčia atsirado iš Jėzaus Kristaus troškimo plėsti ją iki žemės pakraščių. Jau nuo pirmojo amžiaus vyrai ir moterys skleidė Gerąją Naujieną, Jėzaus gelbstinčią žinią, nepaisydami rasės, kalbos ar tautybių skirtumų. Jie patys priėmė krikštą ir perdavė tą džiaugsmą kitiems. Iš čia kyla Ypatingojo misijų mėnesio šūkis: Pakrikštyti ir siunčiami – Kristaus Bažnyčios misija pasaulyje. Kiekvienas žmogus yra kviečiamas į išganymą ir Bažnyčia skleidžia šią žinią per savo narius.

Ateinančiais mėnesiais kviečiame ne kartą apsilankyti interneto svetainėje misijos.katalikai.lt.

Nacionalinės misijų tarnybos žinia

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt