Leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“ atnaujino savo svetainę katalikuleidiniai.lt ir kviečia į leidyklos elektroninį knygyną
 
 

 2017 m. pradžioje atnaujintas leidyklos „Katalikų pasaulio leidiniai“ internetinis puslapis, taip pat pradėjo veikti naujas leidyklos elektroninis knygynas.

Nuo šiol, apsilankę adresu www.katalikuleidiniai.lt, rasti visą informacija apie leidyklos naujienas, renginius, knygų pristatymo per Marijos radiją anonsus, bet ir įsigyti katalikiškos literatūros neišeidami iš namų ir jums patogiu metu. Tereikia kataloge susirasti jums reikalingą poziciją ir užsisakyti.

Jūsų patogumui veikia puiki knygų paieškos sistema pagal autorių, pavadinimą ar tiesiog reikšminį žodį, be to, visas asortimentas suskirstytas temomis. Elektroninio knygyno pasiūla – labai gausi, siūloma daugiau kaip 400 pavadinimų knygų.

Čia galėsite įsigyti Šventąjį Raštą, brevijorių, įvairių maldynų, filosofinės, teologinės, psichologinės ir grožinės literatūros, biografijų, knygų apie tikėjimo liudijimus, dvasingumą, taip pat rasite leidinių vaikams ir jaunimui, tikybos vadovėlių. Išsirinkti knygą ir nepasiklysti jų gausoje padės išsami kiekvienos knygos anotacija, taip pat galėsite pasinaudoti kitų skaitytojų, jau skaičiusių jums rūpimą knygą, atsiliepimais, apsispręsti padės ir kunigų rekomendacijos, pasidalijimai apie vieną ar kitą knygą. Atskirai išskirtos leidyklos naujienos, rekomenduojamų ir perkamiausių knygų pozicijos padės taupyti jūsų laiką, o skyrelis „Pigiau“ – ir pinigus.

Naujas katalikiškos literatūros elektroninis knygynas pasižymi ir keliskart per mėnesį atnaujinamomis akcijomis.

Norint nepraleisti naudingų pasiūlymų, galima užsisakyti naujienlaiškį. Visos jūsų pasirinktos knygos per 3 darbo dienas bus pristatytos nurodytu adresu. Atsiskaityti už jas galėsite bankiniu pavedimu arba tiesiogiai, prisijungdami prie savo sąskaitos per el.bankininkystę.

Atkreipiame dėmesį, kad knygas iš elektroninio knygyno gali užsisakyti ir užsienio lietuviai. Tik prieš sumokėdami, turi el. paštu suderinti pristatymo kainą.

Naujasis „Katalikų pasaulio leidinių“ elektroninis knygynas padės sutaupyti jūsų laiko ir pinigų, įsigyti knygų pigiau ir paprasčiau! Kviečiame skaityti!

„Katalikų pasaulio leidiniai“

 

 

 

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt