Pranešimas spaudai: Tarptautinės šeimos dienos 20-metis – problema yra šeima?
 
 

Šįmet jau 20-ąjį kartą minėsime Tarptautinę šeimos dieną. Generalinės Jungtinių Tautų Asamblėjos sprendimu, šią dieną pasaulio bendruomenės dėmesys turi būti atkreipiamas į daugybę problemų, kurios iškyla šeimose.

Šia proga gegužės 11–15 dienomis Lietuvoje lankosi garsi vokiečių publicistė, sociologė, konferencijų pranešėja, knygų autorė Gabriele Kuby. Ji viena pirmųjų pastebėjo ir pagarsino grėsmingus gender ideologijos skleidimo padarinius – žmogaus lytiškumo tapatybės sunaikinimą, šeimos žlugdymą, žmonių visuomenės pagrindų griovimą.

Viešoji įstaiga „Šeimos institutas“ kviečia šeimų, tėvų, jaunimo, žmogaus teisių ir vaikų gynimo organizacijų atstovus, šeimų bendruomenių ir judėjimų narius, pedagogus ir kitus ugdytojus bei pavienius piliečius kartu su viešųjų debatų dalyve G. Kuby diskutuoti apie aktyvaus pilietinio veikimo svarbą. Tam skirtas renginys Vilniuje vyks gegužės 14 d. nuo 17 val. viešbučio Domus Maria konferencijų salėje (Aušros Vartų g. 12).

„Susiklostė paradoksali situacija, nes per šį 20-metį išryškėjo, jog didžiausia problema yra pati šeima! Kodėl kovojama su šeima, su vyro ir moters vienybe santuokoje, su negimusiu kūdikiu, su moterimi, vyru, sveiku protu? Kam naudinga į šią kovą įtraukti akademines ir valdžios institucijas? Tikiuosi, kad į šiuos klausimus pavyks rasti atsakymus diskusijoje“, - teigia Šeimos instituto vadovė Jolanta Ramonienė.

Renginių Lietuvoje metu bus pristatoma pirmoji G. Kuby knyga lietuvių kalba „GENDER REVOLIUCIJA. Buldozerinis reliatyvizmas“. Kaip autorė teigia knygoje, „šiandien jaunoji karta turi žinoti: moralinis pasaulis, kuriame ji gyvena, išrastas neseniai, būtent kartos, gimusios paskutinio šimtmečio viduryje, komunistinių, seksualinių ir feministinių šūkių vėzdu 1968-aisiais, sudaužiusios savo tėvų vertybinę tradiciją ir po „ilgo žygio per institucijas“ galop įgavusios galios pozicijas valstybėje, žiniasklaidoje, teismuose ir auklėjimo sistemoje.“

Daugiau informacijos:
VšĮ „Šeimos institutas“,
www.seimos.org  

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt