Lapkričio 18 d. Laisvos visuomenės institutas visus pastoracijos darbininkus kviečia į dr. Samuel Gregg paskaitą „Tikras ir pramanytas socialinis teisingumas“ Kaune (būtina išankstinė registracija iki lapkričio 17 d.)
 
 

PLAKATAS pdf

Laisvos visuomenės institutas kviečia
į dr. Samuel Gregg paskaitą

TIKRAS IR PRAMANYTAS SOCIALINIS TEISINGUMAS
2013 m. lapkričio 18 d.  (10:30–12:30)
VDU mažoji salė
Daukanto g. 28, Kaunas

Kunigams, vienuoliams ir pasauliečiams, aktyviai dirbantiems pastoracijos srityje

Paskaitos pranešėjas DR. SAMUEL GREGG yra Acton Instituto, įkurto religijos ir laisvės studijoms, studijų direktorius. Gimė Australijoje, Oksfordo Universitete įgijo Filosofijos Daktaro laipsnį (moralinės filosofijos disciplinoje). Acton Institutas yra įsikūręs JAV, Mičigano valstijoje, ir turi savo atstovybes Romoje bei Argentinoje. Samuel Gregg yra parašęs monografijų ir knygų, kurios nagrinėja aktualias tikėjimo, laisvės bei rinkos santvarkos problemas.

Paskaitoje Samuel Gregg aptars ir susirinkusius kvies diskutuoti apie socialinio teisingumo šiandieninėje visuomenėje apraiškas, klaidingas jo sampratas bei tikro socialinio teisingumo įgyvendinimo galimybes.

Būtina išankstinė registracija! Registracija iki lapkričio 17 d. tel. +370 618 13420 arba el.paštu info@laisvavisuomene.lt 

Laisvos visuomenės institutas

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt