Vasario 27 d. ateitininkai kviečia į dr. Bernardo Gailiaus paskaitą „Ar Bažnyčia spėja su laiku?“ (paskaitų ciklas „Kodėl katalikybė?“)
 
 Ar Bažnyčia spėja su laiku? – paskaitų cikle „Kodėl katalikybė?“

Vasario 27 d., trečiadienį, 17.30 val. VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute – penktoji ciklo „Kodėl katalikybė?“ dalis. Paskaita vyks VU TSPMI, 402 auditorijoje (Vokiečių g. 10, Vilnius). Paskaitoje tema „Ar Bažnyčia spėja su laiku?“ kalbės dr. Bernardas Gailius.

Žinia apie Šventojo Tėvo Benedikto XVI pasitraukimą iš Šv. Petro Sosto viso pasaulio žiniasklaidos atstovus paskatino atsiversti Bažnyčios istorijos metraščius bei spėlioti, kokią vietą juose užims Benediktas XVI bei kaip pasaulio istorijos lūkesčius atitiks būsimasis Bažnyčios vadovas. Ieškoma atsakymų, kaip pati Katalikų Bažnyčia žvelgia į savo istoriją ir apskritai istorijos fenomeną, ar ji tiki pažanga, kodėl ji taip ištikimai laikosi Tradicijos.

Paskaitoje istorikas ir publicistas dr. Bernardas Gailius leisis į katalikybės ir istorijos santykio temą, kels klausimus, kaip Katalikų Bažnyčia žvelgia į Tradiciją ir pažangą, kodėl jai svetima mūsų dienomis vyraujanti istoricizmo perspektyva, svarstys sunkiuosius Bažnyčios istorijos klausimus.

Ciklą „Kodėl katalikybė?“ rengia Ateitininkų federacija kartu su TSPMI Studentų moksline draugija. Paskaitose šiuolaikinio pasaulio problemas katalikiškos minties šviesoje nagrinėja žinomi filosofai, teologai, dvasininkai. Jau įvykusių paskaitų garso įrašus galima rasti čia.

Asmuo kontaktams:
Santa Kančytė
santa.kancyte@gmail.com,
8 671 36 899


Trumpai:

Paskaitų ciklas „Kodėl katalikybė?“
Laikas: Vasario 27 d., trečiadienis, 17.30 val.
Vieta: VU TSPMI 402 aud., Vokiečių g. 10
Tema: Ar Bažnyčia spėja su laiku?
Dr. Bernardas Gailius nagrinės katalikybės ir istorijos santykio temą, keldamas klausimus, kaip Katalikų Bažnyčia žvelgia į tradiciją ir pažangą, kodėl jai svetima mūsų dienomis vyraujanti istoricizmo perspektyva ir kaip galima atsakyti į sunkiuosius Bažnyčios istorijos klausimus.
Paskaitų ciklą rengia Ateitininkų federacija ir TSPMI SMD
 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt