!!! Lapkričio 28 d. paskaita „Graikai ir katalikai – kuo panašūs, kuo skirtingi ir kodėl vis dar įdomūs?“ VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute
 
 Cikle „Kodėl katalikybė?“ paskaita apie graikų filosofiją ir krikščioniškąjį mąstymą

Lapkričio 28 d., trečiadienį, 16.45 val. (pasikeitė laikas!) VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute vyks jau trečioji paskaitų ciklo „Kodėl katalikybė?“ dalis. Paskaitą „Graikai ir katalikai - kuo panašūs, kuo skirtingi ir kodėl vis dar įdomūs?“ skaitys bene geriausiai šiandienos Lietuvoje Antikos raštiją pažįstantis VU Filosofijos fakulteto docentas dr. Naglis Kardelis. Paskaita vyks VU TSPMI 402 auditorijoje (Vokiečių g. 10, Vilnius).

Didelio klausytojų dėmesio sulaukęs ciklas šįkart leisis į klausimus, kokie yra graikų filosofijos ir krikščioniškojo mąstymo sąlyčio taškai, įtampos. Paskaitoje siekiama atsakyti ir į klausimą, ar graikų ir katalikų pasaulio matymo būdas jau pasenęs ir kokia gali būti jo reikšmė šiuolaikiniam žmogui.

Ciklą „Kodėl katalikybė?“ rengia Ateitininkų federacija kartu su TSPMI Studentų moksline draugija. Paskaitose šiuolaikinio pasaulio problemas katalikiškos minties šviesoje nagrinėja žinomi filosofai, teologai, dvasininkai.

Asmuo kontaktams:
Santa Kančytė
santa.kancyte@gmail.com,
8 671 36 899


Trumpai:

Paskaitų ciklas
„Kodėl katalikybė?“
Laikas: 2012 m. lapkričio 28 d., trečiadienis, 16.45 val.
Vieta:
VU TSPMI 402 aud., Vokiečių g. 10
Tema: Graikai ir katalikai - kuo panašūs, kuo skirtingi ir kodėl vis dar įdomūs?
Kokie yra graikų filosofijos ir krikščioniškojo mąstymo sąlyčio taškai? Kokios įtampos? Ar graikų ir katalikų pasaulio matymo būdas jau pasenęs? Kokia gali būti jo reikšmė šiuolaikiniam žmogui?
Apie visa tai papasakos, o paskui į jūsų klausimus atsakys VU Filosofijos fakulteto docentas dr. Naglis Kardelis.
Paskaitų ciklą rengia Ateitininkų federacija ir TSPMI SMD
 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt