Birželio 20 d. Konferencija LR Seime „Bažnyčios socialinio mokymo žodis moderniam politikui“ (pagr. pranešėjas dr. Samuelas Greggas iš JAV)
 
 

KONFERENCIJA NEĮVYKS!


Parlamentinė grupė „Už žmogaus orumą“
Iustitia et Pax Lietuvos komitetas

Konferencija „Bažnyčios socialinio mokymo žodis moderniam politikui“ 

Kviečiame Jus į birželio 20 d. LR Seime (Konstitucijos salėje, I r.) organizuojamą konferenciją apie Bažnyčios socialinio mokymo reikšmę dabarties politikai.

Pagrindinį pranešimą skaitys dr. Samuelas Greggas iš JAV esančio Acton Instituto, kalbėsiantis tema: „Bažnyčios socialinis mokymas ir kelias link subsidiarumo bei solidarumo principų įgyvendinimo“.

Renginio metu taip pat bus pristatyti iššūkiai, kurie dėl žmogaus prigimties iškyla socialinės apsaugos sistemai. Po pranešimų, politikai bus kviečiami diskutuoti kodėl subsidiarumo principo įgyvendinimas ir funkcijų delegavimas žemesniems visuomenės sluoksniams yra rimtas iššūkis politikams ir kaip tai įveikti.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki birželio 18 d. tel. 8 620 99389 arba el. paštu jacinta.baciuskaite@lrs.lt  

Kviečiame Jus į (Konstitucijos salėje, I r.) organizuojamą konferenciją apie Bažnyčios socialinio mokymo reikšmę dabarties politikai. Pagrindinį pranešimą skaitys iš JAV esančio Instituto, kalbėsiantis tema: „Bažnyčios socialinis mokymas ir kelias link subsidiarumo bei solidarumo principų įgyvendinimo“. Renginio metu taip pat bus pristatyti iššūkiai, kurie dėl žmogaus prigimties iškyla socialinės apsaugos sistemai. Po pranešimų, politikai bus kviečiami diskutuoti kodėl subsidiarumo principo įgyvendinimas ir funkcijų delegavimas žemesniems visuomenės sluoksniams yra rimtas iššūkis politikams ir kaip tai įveikti. Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki birželio 18 d. tel. 8 620 99389 arba el. paštu  

KONFRRENCIJOS PROGRAMA 

13.30-14.00 Registracija

14.00 Sveikinimo žodis
Kauno Arkivyskupas Metropolitas Sigitas TAMKEVIČIUS SJ
Irena DEGUTIENĖ, LR Seimo pirmininkė (tbc)

14.15 „Bažnyčios socialinis mokymas ir kelias link subsidiarumo bei solidarumo principų įgyvendinimo“
Sam GREGG, Acton Institute (JAV) studijų direktorius.

15.00 „Žmogaus prigimtis pagal Bažnyčios socialinį mokymą ir socialinės apsaugos sistemos iššūkiai“
Vincentas VOBOLEVIČIUS, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojas.

15.15–16.30 Diskusija „Subsidiarumo įgyvendinimas – iššūkis politikui“
Moderuoja dr. Mantas ADOMĖNAS.
Diskusijoje pasisakyti kviečiami parlamento frakcijų atstovai, renginio svečiai.

__________________________________________________
Apie Samuel GREGG
Australijoje gimęs ir Oksfordo Universitete įgijęs filosofijos daktaro laipsnį moralės filosofijos srityje, Samuel Gregg yra Acton Instituto studijų direktorius. Acton Institutas, įkurtas religijos ir laisvės studijoms, veikia JAV, Mičigano valstijoje, ir turi savo atstovybes Romoje bei Argentinoje.
Samuel Gregg yra paskelbęs keliolika monografijų ir knygų, nagrinėjančių aktualias tikėjimo, laisvės bei rinkos santvarkos problemas.

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt