Vasario 16 d. Ateitininkai kviečia į iškilmingą labdaringą Vasario 16-osios pokylį Kaune
 
 

Mieli ateitininkai ir jų bičiuliai,

Tęsdami geriausias tarpukario Lietuvos švenčių šventimo tradicijas ateitininkai Kaune rengia iškilmingą labdaringą pokylį skirtą Valstybės atkūrimo dienai.

Renginys vyks Vasario 16-ąją istoriniuose Ateitininkų rūmuose Kaune (dabartiniai KTU III rūmai adresas Laisvės al. 13).

Proginį žodį renginio svečiams tars kultūros istorikė, buvusi Prezidento Valdo Adamkaus vyriausioji patarėja, dr. Irena Vaišvilaitė. Renginio šventinę nuotaiką palaikys neseniai susikūręs, tačiau jau spėjęs į save atkreipti dėmesį, netradicinės sudėties styginių kvartetas BASS ARCO. Taip pat pokylio dalyvių laukia malonus siurprizas – atlikėjai prisistatantys pseudonimu Du Bass.

Renginio dalyviai turės galimybę dalyvauti jau tradicija tapusioje labdaringoje loterijoje, kurios metu surinktos lėšos šiemet bus skirtos jaunimo patriotinėms visuomeninėms bei kūrybinėms iniciatyvoms paremti. Loterijos metu bus galimybė ne tik paremti prasmingą jaunimo veiklą bet taip pat ir laimėti vertingų renginio rėmėjų įsteigtų prizų. Pabaigoje pokylio svečiai galės įsisukti į šventinį valsą.

Pasak vieno iš renginio organizatorių, Ateitininkų federacijos valdybos nario Vytauto Salinio, jau šaunia miesto tradicija tapęs renginys buvo sumanytas norint ne tik gaivinti bet ir kurti geriausias valstybės bei tautinių švenčių šventimo tradicijas. Buvo siekiama sudaryti progą miestiečiams ir miesto svečiams, kurie negauna pakvietimų į valstybinius ar elito vakarėlius, iškilmingoje aplinkoje paminėti Valstybės atkūrimo šventę. Jau kelerius metus iš eilės vykstantis renginys parodė, jog sumanymas su kaupu pasiteisino. O pats renginys tapo gražiu Valstybės atkūrimo dienos Kaune šventimo akcentu.

Ateitininkų organizacija yra daugiau nei šimtą metų gyvuojanti seniausia Lietuvos jaunimo organizacija. Per ilgą savo veiklą išugdžiusi gausų būrį iškilių Lietuvos šviesuolių. Trys ateitininkai – Pranas Dovydaitis, Aleksandras Stulginskis ir Kazys Bizauskas yra Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto signatarai. Dabartiniu metu ateitininkų federacija vienija per 4000 narių Lietuvoje susibūrusių daugiau nei į šimtą vienetų. Taip pat gausų ateitininkų būrį išeivijoje.

Renginio programoje:
Dr. Irenos Vaišvilaitės proginė kalba,
Bass Arco koncertas,
labdaringa loterija,
parodomieji valsai,
pabendravimas prie vyno taurės.

Renginio vieta: Ateitininkų rūmai (dab. KTU III rūmai) Laisvės al. 13 Kaune. Atvykimo laikas 16:30.

Renginys vyks 2012 m. vasario 16 d., pradžia 16.30 val.
Apranga: tamsus kostiumas.

Įėjimas į renginį tik su kvietimais, kuriuos galima įsigyti:

Ateitininkų federacijos sekretoriate
Laisvės al. 13, Kaunas
tel. 8~37 32 40 25

Gyvenimo ir tikėjimo institute
Rotušės a. 7, Kaunas
tel. 8~37 32 25 73

Internetu – spauskite http://ateitis.lt/pokylioforma

Kvietimo kaina vienam asmeniui – 50 Lt.
Studentui ateitininkui – 25 Lt.

Renginys turi amžiaus limitą: jauniausi, kurie yra kviečiami, turi būti sulaukę studentiško amžiaus.

Daugiau informacijos galima teirautis:
Vidas Abraitis,
mob. 8 687 85 481,
el. paštas:
vidas.abraitis@ateitis.lt  

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt