Sausio 18–25 d. Chemin Neuf bendruomenė kviečia drauge švęsti ekumeninę savaitę
 
 

„Vienybės stebuklas jau prasidėjo. Ir Dievas
visada užbaigia stebuklą, kurį pradėjo.“
Popiežius Pranciškus

Katalikiška bendruomenė su ekumeniniu pašaukimu „Chemin Neuf“, įsikūrusi Prancūzijoje, parengė medžiagą – mokymus ir liudijimus – ekumeninės savaitės proga. Medžiaga subtitruota 15 kalbų, viena iš jų - lietuvių kalba.

Krikščionių vienybės savaitei, kaip ir kasmet sausio 18–25 d., mes Jums siūlome žiūrėti kasdien http://directs.chemin-neuf.fr arba You Tube CheminNeuf NetforGod kanale dalį „Prière pour l’Unité“ (malda už vienybę). Ši malda įkvėpta abato Pauliaus Kuturiečio ir ja meldžiamasi kasdien Chemin Neuf bendruomenėje.

Nuo pirmadienio, sausio 18 dienos, kasdien siūlome žiūrėti:

  • Kas rytą 9 val. trumpas 5 min. mokymas.
    Laurent Fabre (Chemin Neuf bendruomenės įkūrėjas), Michaela Borrmann (pašvęstoji Chemin Neuf sesuo liuteronė), Anne-Cathy Graber taip pat Justin Welby (Anglikonų bažnyčios primatas): kaip mokiniai žiūrėjo į Jėzų prieš išgyvenant Kančią ir kodėl Jėzus norėjo jiems taip kalbėti apie vienybę ir ramybę jų tarpe? Ar mes galime tikėti vienybės, nors tam tikri atsiskyrimai jau tęsiasi šimtmečius? Kas jau pradėta daryti dėl vienybės ir kokie yra vienybės modeliai? Kaip Šventoji Dvasia mus stebina paskutiniais dešimtmečiais?
  • Popiet 14 val. skirtingų asmenybių, kurie dirba dėl vienybės, liudijimai: įvairių konfesijų poros, teologai, vyrai ir moterys, kurie tarnauja kitoms Bažnyčioms, susitaikinimo misionieriai, viskas iš skirtingų Bažnyčių ir skirtingų šalių.
  • Vakarais 19 val. iš Hautecombo abatijos bus suteikta galimybė, kad galėtumėte jungtis prie Chemin Neuf bendruomenės maldos.

Šarūnė Daugerdaitė,
Chemin Neuf bendruomenės novicė

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt