„Sutuoktinių susitikimų” šventė Vilniuje
 
 Sausio 21 d. Vilniaus arkivyskupijos sielovados centre vyko tradicinė metinė „Sutuoktinių susitikimų“ rekolekcijų dalyvių šeimų šventė. Joje dalyvavo apie šimtą suaugusiųjų ir vaikų iš įvairių Lietuvos vietų: Jurbarko, Kauno, Kupiškio, Mažeikių, Molėtų, Panevėžio, Širvintų, Trakų ir Vilniaus. Šventė prasidėjo Šv. Kazimiero bažnyčioje Mišiomis, kurias aukojo kun. Mindaugas Martinaitis. Savo homilijoje jis kalbėjo apie žodžio svarbą liturgijoje (pagal Lk 4, 14–30) ir susiejo tai su kuriančia žodžio galia kasdieniame sutuoktinių bendravime bei dialoge.

Toliau Vilniaus arkivyskupijos sielovados centro salėje buvo apžvelgti praėjusių metų pagrindiniai įvykiai: savaitgalio rekolekcijos Kulautuvoje, Marijampolėje bei Birštone, vasaros stovykla Šventojoje bei tarptautinė „Sutuoktinių susitikimų“ vadovų konferencija Kaune. Apie Vilniaus „Sutuoktinių susitikimų“ grupės veiklą, reguliarius mėnesinius susitikimus pasakojo Daiva ir Jonas Junevičiai. Reguliarūs tęstiniai susitikimai vyksta ir Kaune. Be to, buvo pasidžiaugta, kad „Sutuoktinių susitikimų“ rekolekcijų dalyviai dažnai savo liudijimais praturtina Dianos Neimantienės vedamas Lietuvos šeimos centro laidas per „Marijos radiją“. Kūrybinėje šventės dalyje šeimų grupelės, šeimyniniai ansambliai dainavo, muzikavo, vaidino. Po įspūdingo šventės šeimininkų vilniečių grupės pasirodymo visi buvo įtraukti į liaudiškų šokių bei žaidimų sūkurį.

Šį „Sutuoktinių susitikimų“ kasmetinį renginį, kaip ir vasaros stovyklą bei rugsėjo mėnesį Kaune vykusią tarptautinę konferenciją, rėmė vokiečių katalikų solidarumo akcija Renovabis.

„Bažnyčios žinios“
katalikai.lt
 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt