Marijampolės marijonų gimnazijos devintokas – geriausias Lietuvoje
 
 

Gruodžio 15 d. Marijonų gimnazijos Ia klasės gimnazistas Ignas Kriaučiūnas Lietuvos televizijos laidoje „Tūkstantmečio vaikai“ įveikė visus savo konkurentus ir pelnė Tūkstantmečio devintoko titulą. Tai puiki dovana prieš didžiąsias metų šventes ne tik vaikinui, bet ir gimnazijos bendruomenei.

Filmuojant gimnazistą LTV didžiojoje studijoje palaikė klasės draugai ir auklėtoja Irena Rakutienė. Šis laimėjimas – pelnytas skaityti mėgstančiam vaikinui. Ignas nuo mažens viskuo domisi, puikiai sekasi mokslai, ypač patinka istorija, geografija ir chemija. Svajonių turi daug, bet svarbiausia, kad ateities darbas teiktų malonumą ir skatintų ieškoti naujų iššūkių. „Darbą norėčiau dirbti tokį, kur reikia naujų idėjų, nestandartinio mąstymo. Noriu būti naudingas žmonėms, Lietuvai, tačiau konkrečios specialybės dar negaliu įvardinti“, – pasakoja vaikinas ir dėkoja visiems jį palaikiusiems.

Kitą dieną Igną gimnazijoje su nuoširdžiausiais sveikinimais pasitiko gimnazijos administracija, pasveikino mokinių prezidentė, aidėjo džiaugsmo skanduotės .

Nors gimnazija talentingų vaikų turi nemažai, kurie rodo puikius rezultatus įvairiuose konkursuose ir olimpiadose, tačiau itin džiugu, kad pas mus mokosi jau ir tituluotas sumaniausias Lietuvos devintokas. Tai kruopštaus ir sistemingo darbo dėka padėti tvirti mokslo naudos suvokimo pamatai, todėl rezultatai visus ir džiugina.

Linkime Ignui tvirtybės, pasitikėjimo savimi, gerų konkursų ir puikių pergalių ateityje, siekti tikslų ir kurti naujo tūkstantmečio Lietuvą.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – puikus projektas, suteikiantis žinių, skatinantis dar labiau mokytis.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ – ne vien laida, kurioje kovojama dėl pagrindinio prizo, tai taip pat ir valios, gebėjimo susikoncentruoti bei žaibiškai reaguoti konkursas, kuriame svarbiausia yra žinios ir išsilavinimas. O pagrindinis prizas – galimybė vadintis „Lietuvos tūkstantmečio vaiku“.

Kviečiame gruodžio 30 d. (penktadienį, 18.45 val.) žiūrėti Lietuvos TV finalinę „Tūkstantmečio vaikai“ laidą ir pasigėrėti puikiais Igno atsakymais.

Levita Kiverienė

 
 
   
 
     
© 1998-2002, 2003-2005, 2006-2020 Katalikų interneto tarnyba, info@kit.lt